Çağımızın gerekliliği sanal dünya bugün internetsiz bir ev internet sitesiz bir firmanın kalmadığı günümüzde İstanbul web tasarım ajansı olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet sunmayı hedefliyor ve bunun için yaklaşık 15 yıldır İstanbul ve Türkiye’de pek çok web sitesinin kurulumundan SEO’suna sosyal medya danışmanlığından, Adwords danışmanlığına kadar pek çok alanda hizmet veriyoruz. Kısacası biz verdiği hizmetleri internet sitesi üzerinden tüm Türkiye’ye duyurmak isteyen herkese kesintisiz ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet sunuyoruz.

İstanbul Web tasarım ajansı olarak hizmet politikamıza geldiğimizde başladığımız ve devraldığımız her projeyi ve internet sitesini teslim ettiğimiz de değil teslim ettikten sonrada yakından takip ediyoruz. Bunun için bizi rakiplerimiz arasında her zaman üst seviyeye çıkarmış en büyük özelliğimiz budur. Verdiğimiz hizmetlerimiz açık ve net iken firmaların bir web sitesinde istedikleri önemli şey kurumsal kimlikleri oluyor. Çünkü kurumsal kimlik markanın ciddiyetini ortaya koyan geçmiş ile geleceği arasındaki en güçü bağdır.

İstanbul Web Tasarım Ajansı

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik en basit tabiriyle bir kuruluşun şirket içi ve şirket duruşunu yani halk arasındaki tabiri ile imajını temsil eder.  Kısaca firmanın dijital dünyadaki görünen yüzü ve vitrinidir.

Aslına bakarsanız yukarıdaki tanımlamadan da anlaşılacağı gibi bir firmanın ilk önce sahip olması gereken kurumsal kimliğidir. Çünkü şirketinizin hizmet politikasını bir tabela ile yansıtamazsınız. Bunları bir bütün halinde değerlendirmek kartvizitinden tutun da logosuna varıncaya kadar tüm tasarımlarını ne çıkarması gerekiyor. Bunun içinde doğru zamanda doğru firmayla çalışılması önemli. Firma sizi insanların gözünde kaliteli ve imaj sahibi haline getirecek potansiyel müşterilerinizin kalıcı olmasını sağlayacaktır.

İlginizi çekebilir : Kurumsal SEO

Web Tasarım

Girişte de belirttiğimiz gibi hiçbir firmanın internet sitesinin olmadığı günümüzde mağazanızı dijital dünyaya taşıdığınızda gelirinizi artırmayı amaçlarsınız. Çünkü rakiplerinizin arasından sıyrıldığınızda başarınız daha fazla insana ulaşacak demektir. Firmanızın ruhunu yansıtacak renklerin gücünü kullanarak belirleyeceğiniz anahtar kelime üzerine inşa edilecek bir web sitesi markanıza değer katacaktır.

İstanbul Web Tasarım Ajansı

Web Yazılım

Bir web sitesini sadece hazır tasarımlardan ibaret görmemek gerekiyor. Markanıza yakışır özel bir tasarım ve kodlama ile birlikte bulunduğunuz noktadan çok daha yukarılara ulaşabileceksiniz. İstanbul web tasarım ajansı olarak biz web sitenizin tüm yazılımlarını yapıyor bununla kalmayarak bakımlarını da tamamlıyoruz. Dijital dünyada her şey kusursuz bir çalışma içindir ve değişim için tüm ihtiyaçlarında mutlaka yapılması şarttır.

E-Ticaret Çözümleri

Firmanızı dış dünyaya taşımanın en etkili yolu e-ticarettir. Bunun için müşterilerinizin ihtiyaçları olan her şeyi tasarlamanız ve onlara kolay alışveriş yapabilecekleri bir internet sitesi hazırlamanız gerekir. E-ticaret sitelerinde en önemli konu ödeme yöntemleridir. Müşterilerinize sunacağınız kapsamlı ödeme yöntemlerinde güvenliği ön planda tutmanız önemli. Sitenize giren bir kullanıcı öncelikli olarak tasarıma bakacaktır. Tasarımınız ne kadar etkileyici ve kolay olursa size olan güvende bir o kadar yüksek olacaktır. Bu sayede istediğiniz satış grafiğine ulaşmamanız için hiçbir engel yoktur.

İnternet Reklamcılığı – Google Adwords

İstanbul web tasarım ajansı olarak internet sitenizi oluşturduktan sonra ihtiyacınız olan reklam çalışmalarını hızlıca başlatabiliyoruz. Rakipleriniz arasında bir adım önde olmak doğru reklam yönetimi sayesinde olacaktır. Biz reklamlarınızı arama motoru sonuçlarına göre düzenler ve başarılarınızın her geçen gün artmasını sağlarız.

İstanbul Web Tasarım Ajansı” te bir düşünce

Yorumlar kapalıdır.

AJANS ZEUS DİJİTAL REKLAM AJANSI
En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.
Gönder
Gönder